SKU 3692-22CT
Milwaukee® 3692-22CT Compact Brushless Drill Driver Tool, 18 V, 2 Ah Battery Lithium-ion Li-Ion Battery, Metal Chuck Type, 1/2 in Chuck Size, 5.7 in Length, 7.95 in Height, 2.2 in Width, 1700 rpm Speed, 550 in-lb Torque